Новина із категорії: Спецтеми » Сніданок з президентом

Роздрукувати        Друкована версія

Владислава Федоренко: «Президент повинен мати свою точку зору, якої буде дотримуватися завжди»

Дата: 7-11-2015, 09:01.

Владислава Федоренко: «Президент повинен мати свою точку зору, якої буде дотримуватися завжди» «Нова Доба» розпочинає нову соціальну акцію під назвою «Сніданок з президентом» – наші кореспонденти поспілкуються з президентами шкіл Черкащини, дізнавшись про їхні досягнення, мрії і плани, а також улюблену страву, яка заряджає юних «політиків і управлінців» енергією для нових звершень.

Амбіційна та цільова, талановита та роботяща президент спеціалізованої школи №33 Владислава Федоренко на сніданок полюбляє вівсянку, а ввечері – танці. У майбутньому мріє стати відомим політиком. Про те, які якості повинен мати шкільний президент та як їм стати Владислава розповіла кореспонденту «Нової Доби».

Владислава Федоренко: «Президент повинен мати свою точку зору, якої буде дотримуватися завжди»

- Владиславо, чому ти вирішила стати шкільним президентом?
- Ще з дитинства я була дуже активною дівчинкою, усюди перша. Коли випала така можливість – стати шкільним президентом, я подумала, а чому б ні? До того ж мені подобається вигадувати щось нове, влаштовувати різноманітні конкурси й заходи. Я хочу зробити шкільне життя дійсно цікавим й незабутнім.

- Яка була твоя передвиборча кампанія?
- У нашій школі взагалі було три кандидати і серед нас була жорстка конкуренція. На першому етапі ми обклеїли майже всю школу плакатами з нашими передвиборчими обіцянками, роздавали листівки, в яких були наші плани роботи на пості президента. Наприклад, учні нашої школи давно вже хочуть, що з’явився вай-фай. Тому це перше, що я прагну зробити наразі. Взагалі у кожного кандидата був свій день, коли йому надавалася можливість розповісти про свою кампанію і влаштувати якийсь шкільний захід.У мій день ми писали листи солдатам АТО і побажання на прапорі. Також на дні спорту я організувала танцювальний флешмоб на шкільному подвір’ї. Було запрошено тренерів з різних черкаських колективів. Всім сподобалося, навіть запитують зараз, коли ще буде подібний захід.

- А що зараз робиш для школи вже на пості президента?
- Ми організували шкільний парламент і у нас дуже багато роботи. Ось скоро буде День української писемності і я хочу влаштувати в актовому залі танцювальний флешмоб знову. Також ми влаштовуємо дуже багато різноманітних конкурсів:«Веселі перерви», зарядку для молодшихкласів, «Козак і козачка»; є тематичні дні, наприклад, день Європи, день ООН чи толерантності. У нас працює шкільне радіо. Кожного вівторка та щочетверганаші шкільні ді-джеї вмикають музику на перервах. Дуже подобається радіо маленьких діткам, вони підтанцьовують, влаштовують танцювальні батли.

- На твою думку, якими якостями повинен володіти президент школи, щоб його кар’єра була успішною?
- Президент повинен мати певну точку зору, якої він буде дотримуватися протягом своєї роботи на цьому відповідальному пості. Президент має вміти завжди знайти компроміс. Тобто у нас були такі ситуації, що я бачу якийсь захід в одному ракурсі, а мої порадники – у іншому. Треба вміти домовитися. Коли ти шкільний президент, ти ще повинен вміти «викрутитися» з будь-якої ситуації. Наприклад, запізнився на урок чи взагалі не прийшов, бо допомагав влаштовувати шкільне свято. І найважливіше – це завжди треба нести відповідальність за свої вчинки.

- Який відомий політик для тебе є прикладом?
- Ангела Меркель і Маргарет Тетчер – на них я рівняюсь. З українських політиків у мене, на жаль, немає прикладу для наслідування.

-Який твій улюблений предмет у школі?
- Історія, право і англійська мова. Вчитися люблю, але не всі предмети мені дійсно цікаві. Як би у школі викладали тільки мої улюблені предмети, то я навіть у вихідні б ходила на навчання.

- А в який навчальний заклад плануєш вступати після закінчення школи?
- Вступати буду точно не в Україні. Думаю, поїду в Австрію чи Німеччину на міжнародні відносини або ж на європейську політику.

Тільки вперед і ні кроку назад

- Чим ти захоплюєшся, яке маєш хобі?
- Я обожнюю танцювати. Нині я єчленом збірної України і черкаської області серед спортивних естрадних танцівників. Раніше я займалася в шкільному колективі, але кілька років тому перейшла у ансамбль танцю «Вікторія». Взагалі важко поєднувати і тренування, і школу, і змагання. Буває, що приїду пізно вночі із змагань, а зранку треба йти до школи, тому й сплю всього дві години.

- Що тебе надихає?
- Взагалі мене надихають оточуючі мене люди. Якщо я бачу, що мої знайомі стали на сходинку вище, ніж я, то намагаюся ще більше вдосконалитися. Надихає мене також музика і кіно. «Реквієм за мрією» - це фільм, який я дивилася вже три рази. Після кожного перегляду я відразу якось по-іншому ставлюся до життя. Дуже люблю дивитися засідання ООН – з них я черпаю навички, які планую використовувати у подальшому політичному житті.

- Яка твоя головна мета у житті?
- Моя найбільша мета в житті - стати гідною людиною, що б ніколи не було соромно за свої вчинки. Ніколи не хочу зупинятися на досягнутому.

- Який твій життєвий девіз?
- Тільки вперед, і ні кроку назад. Я не люблю зупинятися. Коли в мене щось не виходить, я починаю дорікати собі в цьому. А потім «беру ноги в руки» і біжу вперед. Так і у навчанні, і в танцях, напевно, всюди так. Тому тільки вперед!

Валерія Тімергаліна

Теги: черкаси, черкаська область, президент, школа, самоврядування, учні


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o