СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Сміляни повернулися зі сріблом кубку України з хортингу

Дата: 22-12-2015, 22:08.

Сміляни повернулися зі сріблом кубку України з хортингу Вже традиційно Черкаську область на Українській першості з хорингу представляли лише сміляни – вихованці бійцівського клубу «Легіон». Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Юрова гора».

На ключових змаганнях із серії чемпіонатів і турнірів з хортингу, які пройшли в Києві з 11 по 13 грудня і стали завершальними для цього спортивного року, було прийнято рішення дати дорогу молодим і менш досвідченим, але перспективним спортсменам Тімченку Андрію та Хорунжому Максиму.

Хлопці довели свою майстерність в боях, щоправда, брак досвіду завадив заволодіти золотом кубку України. Хлопці поповнили клубну скарбничку двома срібними медалями. Тімченко Андрій провів три поєдинки, у двох з яких завоював перемогу. І лише у фіналі поступився з мінімальною перевагою більш досвідченому спортсмену із Києва.

Хорунжий Максим також у двох із трьох боїв виборов перемоги. Спортсменів підготували тренери, майстри спорту України – Селюжицький Андрій, Патинок Ігор та Селюжицький Антон.


Теги: черкаси, черкаська область, хортинг, Сміла, чемпіонат України


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o