СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Астрологічний прогноз на листопад 2016

Дата: 29-10-2016, 09:09.

Астрологічний прогноз на листопад 2016 Овен (20 березня – 19 квітня)
На початку місяця у вас з’явиться нагода проявити свій характер і підвищити статус. Використовуючи її, зверніть особ­ливу увагу, щоб випадково не образити когось, чия думка для вас важлива. У середині листопада намагайтеся дещо менше мріяти. Це може стати на заваді вмінню об’єктивно оцінити ситуацію і відповідним чином відреагувати на неї. Наприкінці місяця зверніть увагу на свої фінанси. Не позичайте грошей самі, не давайте в борг, витрачайте заощадження тільки на те, що вам дійсно потрібно.
Особливо сприятливі дні гороскопа: 1, 10, 18 і 30 листопада. Дні, в які Овнам слід більше пильнувати: 9, 18 та 20.

Тілець (20 квітня – 20 травня)
Якщо на початку місяця у вас виникне відчуття постійної втоми, зверніться по допо­могу до тих, хто вас любить. Батьки, друзі й ваша друга половинка зможуть підняти вам настрій. Після десятих чисел листопада з обережністю поставтеся до навколишніх. Є ймовірність того, що дехто спробує скористатися вашою довірливістю. Не повідомляйте нікому свої паролі, не переводьте гроші електронними платежами за сумнівні послуги або товари. У двадцятих числах місяця гороскоп радить Тельцям фліртувати й кокетувати.
Особливо сприятливі дні: 3, 11, 13 і 26 листопада. Дні, в які Тельцям слід бути обережними: 14, 22 і 24.

Близнюки (21 травня – 20 червня)
Цього місяця зірки радять Близнюкам не перевантажувати себе фізично. Якщо любите займатися спортом, віддайте перевагу плаванню, йозі або ходьбі. У середині місяця варто приділити більше уваги собі. Зазвичай ви щедро витрачаєте вільний час на рідних і близьких, забуваючи про власні інтереси. Тож займіться нарешті тим, що вам подобається. Якщо ваше хобі потребує грошових вкладень, зірки радять витрачати стільки, скільки потрібно. У другій половині місяця зверніть увагу на особисті стосунки. Настав час узятися за цю справу серйозно й поставити партнеру цілком конкретні вимоги.
Особливо сприятливі дні гороскопа для будь-яких справ і починань: 6, 14, 17 і 27 листопада. Дні, в які Близнюкам слід бути обережними: 12, 16 і 25.

Рак (21 червня – 22 липня)
Листопад буде радісним і абсолютно безхмарним для представників цього знаку. Початок місяця обіцяє приємні знайомства. Якщо ви самотні – скористайтеся увагою протилежної статі, відповідайте на залицяння, приймайте запрошення приємно провести час. Якщо ж ви в парі, то вам також не уникнути підвищеної до себе уваги. Що в цій ситуації робити, вирішувати вам. Однак пам’ятайте: необережна поведінка може стати приводом для цілком обґрунтованих ревнощів вашої другої половинки. Гороскоп на листопад обіцяє Ракам успіх у грошових справах. Ви отримаєте вигідну пропозицію стосовно роботи, від якої й не думайте відмовлятися. Також зірки радять брати участь у благодійності, віддавати гроші на пожертви.
Особливо сприятливі дні гороскопу для будь-яких справ і починань: 3, 14, 19 і 23 листопада. Дні, в які Ракам слід бути більш обережнішими: 10, 20 і 26.

Лев (23 липня – 22 серпня)
Леви будуть неймовірно звабливими і привабливим протягом усього листопада. І це невипадково, адже зірки впливають таким чином, що ви буде випромінювати потужну сексуальну енергію. Скористайтеся цим, якщо вам бракує уваги від протилежної статі. Зараз у Левів є всі шанси для того, щоб побудувати тривалі відносини. Якщо перебуваєте у стосунках, ваш партнер також буде під вашим впливом. Ви отримуватимете подарунки та інші явні ознаки закоханості. Кінець листопада обіцяє Левам зміни на службі.
Особливо сприятливі дні гороскопа для будь-яких справ і починань: 6, 11, 19 і 27 листопада. Дні, в які Левам слід бути обережними: 10, 16 і 23.

Діва (23 серпня – 22 вересня)
На початку місяця ваш друг чи товариш доведе свою відданість якимось вчинком. Можливо, він заступиться за вас або підтримає у важку хвилину. Загалом місяць пройде для Дів рівно, без приголомшливих новин чи потрясінь. Вірогідні приємні несподіванки від вашої другої половинки. Якщо ви самотні, то в середині листопада очікуйте нове приємне знайомство. У вашому оточенні з’явиться людина, яка буде активно намагатися заволодіти увагою і часом. Щоб уникнути неприємних відчуттів, не соромтеся сказати «ні». Кінець місяця порадує Дів появою вільного часу на роботі. Використовуйте його в своїх інтересах, займіться тим, що приносить вам задоволення.
Особливо сприятливі дні для будь-яких справ і починань: 9, 13, 19 і 27 листопада. Дні, в які Дівам слід пильнувати: 3, 15 і 24.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)
Цього місяця зірки радять не боятися ризику, оскільки фортуна буде на вашому боці. Гороскоп на листопад 2016 року обіцяє Терезам: усе, що б вони не зробили, завершиться успіхом. Водночас не забувайте пильнувати за своїми словами і вчинками. Невдало сказане слово може надовго зіпсувати ставлення оточуючих. Краще поводьтеся природньо і просто. Під кінець місяця Терезам доведеться стати для когось утіхою і підтримкою. Не відмовляйтеся від цієї ролі, навіть якщо вона не дуже приємна, оскільки згодом отримаєте за це винагороду.
Особливо сприятливі дні для будь-яких справ і починань: 2, 5, 11 та 24 листопада. А от 9, 13 і 26-го Терезам слід бути обережними.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)
На Скорпіонів може очікувати потік щирості від малознайомої людини на початку листопада. Зірки радять вам чемно вислухати і не пускати цю інформацію далі. У листопаді будьте уважні під час грошових розрахунків. Не витрачайте грошей на непотрібні речі, а, працюючи з документами, уважно ознайомлюйтеся з текстом. Також у цей період Скорпіони отримуватимуть особливу енергію від музики. Слухайте ваших улюблених виконавців, відвідуйте концерти, а якщо любите і вмієте співати, то робіть це від душі. У спілкуванні віддавайте перевагу старшим за себе колегам і друзям.
Особливо сприятливі дні гороскопа Скорпіонів для будь-яких справ і починань: 5, 12, 19 і 20. Дні, в які слід бути обережними: 1, 28 і 30.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)
У листопаді Стрільці зможуть «перепочити» від тієї роботи, що навалилася на них у жовтні. Можете взяти відпустку й поїхати відпочити. Особливо відпочинок вдасться тим, хто буде насолоджуватися ним на самоті. Можна добре відпочити й удома. Влаштуйте собі вечір зі смачними наїдками, ванною при свічках із піною, послухайте улюблену музику чи перегляньте улюблений фільм. У середині місяця зорі настійно рекомендують Стрільцям говорити правду. Якщо в деяких випадках це неможливо, краще просто промовчіть.
Особливо сприятливі дні гороскопу Стрільців для будь-яких справ і починань: 3, 11, 17 і 27 листопада. Дні, в які слід бути обачними: 10, 19 і 25.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Листопад – найкращий час, коли варто проявити емоції. Звісно, вони мають бути вик­люч­но позитивними. Якщо те, що відбувається навколо, не сприяє цьому, то не завадить і допомогти собі. Навіть якщо протягом цього часу і виникатимуть якісь непорозуміння чи проблеми, вони швидко вирішаться й не потребуватимуть ваших надмірних зусиль і нервувань. Зберігати спокій у листопаді зірки рекомендують і в особистих стосунках. Що менше ви будете нагадувати друзям про себе, то більша вірогідність того, що вони скучать за вами й самі шукатимуть спілкування. У кінці листопада Козерогам варто приділити більше часу стосункам із рідними та близькими людьми.
Особливо сприятливі дні гороскопа Козерогів для будь-яких справ і починань: 1, 9, 11 і 20 листопада. Дні, в які слід бути обережними: 8, 19 і 24.

Водолій (21 січня – 18 лютого)
Цінуйте людей, які добре до вас ставляться. Як відомо, нас люблять не лише тому, що ми хороші, а тому, що хороші й ті, хто нас любить. У листопаді Водоліям доведеться переконатися в цій істині. Відповідайте добром на добро, не скупіться на хороші слова і справи. Якщо ви давали якусь обіцянку, то зараз саме час її виконувати. Водоліям гороскоп на листопад 2016 року обіцяє спокійні дні. Успіх сприятиме вам у всьому. Можете сміливо витрачати великі суми грошей. Покупки, здійснені в середині місяця, порадують вас і будуть вигідними.
Особливо сприятливі дні гороскопа для будь-яких справ і починань: 3, 7, 13 і 24 листопада. Дні, в які Водоліям слід бути обережними: 9, 21 і 27.

Риби (19 лютого – 19 березня)
У листопаді енергія з вас буде прямо вихлюпуватися. Ви можете використовувати цю обставину собі на благо, якщо спрямуєте енергію в творче русло. Наприклад, можете сміливо доводити свої лідерські якості. На роботі будьте енергійними, не бійтеся брати на себе відповідальність за справи, до яких ви зазвичай не причетні. У сімейному житті зберігайте рівновагу. Спокійна налаштованість лише поліпшить відносини, урізноманітнить їх. Одиноким Рибам гороскоп на листопад обіцяє безліч цікавих зустрічей. Принагідно можете вступати у відносини, які будуть формуватися приємним для вас чином.
Особливо сприятливі дні гороскопа Риб для будь-яких справ і починань: 10, 17, 21 і 26 листопада. Дні, в які слід бути обачними: 4, 14 і 20.


Теги: черкаси, черкаська область, астрологічний прогноз, Зодіак, знаки, гороскоп, прогноз


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o