СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Цієї ночі на Черкащині прогнозують до 10º морозу

Дата: 15-11-2016, 16:01.

Цієї ночі на Черкащині прогнозують до 10º морозу 14 листопада на Черкащині намітився перехід середньодобової температури повітря через 0° у бік зниження. За даними майже всіх метеостанцій області (крім м. Чигирин), середня температура повітря була мінусовою і становила -0,2-1,6°. Однак, робити висновки про встановлення стійкого зимового режиму погоди поки що зарано, у найближчі дні в нашому краї очікується суттєве підвищення температурного фону. У 2015 р. стійкий перехід до зими відбувся по області лише 28-29 грудня, що на місяць пізніше середніх багаторічних строків. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом, завтра на Черкащині, за рахунок вторгнення арктичного холоду, спостерігатиметься найхолодніша ніч за останній час – до 5-10º морозу, вдень – до 4º морозу. Уже із 17 листопада температура повітря дещо підвищиться: вночі до 6º морозу, вдень до 5º тепла. Упродовж 18-20 листопада у наш край почнуть надходити теплі повітряні маси із південного заходу, тому стане ще тепліше: вночі близько 0º, вдень до 8º тепла.
Істотних опадів до кінця тижня не передбачається, але щодня місцями спостерігатиметься на дорогах ожеледиця, тому радимо водіям та пішоходам бути ще більше уважними та обережними.

Теги: черкаси, черкаська область, мороз, погода, опади, температура, гідрометцентр


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS