СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На початку тижня прогнозують відлигу та мокрий сніг

Дата: 25-12-2016, 18:47.

На початку тижня прогнозують відлигу та мокрий сніг Новий, передноворічний тиждень починається на Черкащині «хвилею тепла». Вона пов’язана з впливом чергового циклону із Північної Атлантики.
Вже у минулі вихідні наша область зустрічала перший атмосферний фронт цього обширного за розмірами циклону. Середній температурний фон підвищився до -1-+1º, що на 3-4º вище кліматичної норми на цей час, пройшли опади у вигляді мокрого снігу з утворенням ожеледі на гілках дерев і дротах та ожеледиці на дорогах. Інтенсивність денної відлиги становила 1-2º тепла. "Нова Доба" про це дізналася в Черкаському обласному гідрометцентрі.

За повідомленнями начальника Черкаського обласного центру з гідрометеорології Постриганя Віталія Станіславовича, поля області залишаються під невеликим сніговим покривом, висотою від 1 до 6 см, промерзання грунту становить від 11 до 20 см. На глибині вузла кущення озимих температура не опускалася нижче 3º морозу. Умови для перезимівлі озимини залишаються задовільними.
За прогнозом синоптиків, в перший половині поточного тижня Черкащина знаходитиметься під впливом південної, більш теплої частини циклону, який рухатиметься на схід по більш північній траєкторії. Тому переважатиме похмура погода, в денні години відлиги до 1-3º тепла, в нічні – морози до 1-3º. При цьому періодично випадатимуть мокрий сніг та дощ.

Така погода сприятиме утворенню ожеледі та ожеледиці в нічні і ранкові години, а також викличе послаблення льодових явищ на водних об’єктах області.
З другої половини тижня на погоду нашого краю впливатиме тилова холодна частина цього ж циклону. Опади поступово припиняться, а морози посиляться.

Теги: черкаси, черкаська область, відлига, прогноз, погода, опади, морози, гідрометцентр


Черкаси наживо

Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
У Черкасах розробляють унікальну бібліотеку для незрячих дітей. Тактильні книжки із об’ємними зображеннями можуть допомогти учням із особливими
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS