СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На початку тижня прогнозують відлигу та мокрий сніг

Дата: 25-12-2016, 18:47.

На початку тижня прогнозують відлигу та мокрий сніг Новий, передноворічний тиждень починається на Черкащині «хвилею тепла». Вона пов’язана з впливом чергового циклону із Північної Атлантики.
Вже у минулі вихідні наша область зустрічала перший атмосферний фронт цього обширного за розмірами циклону. Середній температурний фон підвищився до -1-+1º, що на 3-4º вище кліматичної норми на цей час, пройшли опади у вигляді мокрого снігу з утворенням ожеледі на гілках дерев і дротах та ожеледиці на дорогах. Інтенсивність денної відлиги становила 1-2º тепла. "Нова Доба" про це дізналася в Черкаському обласному гідрометцентрі.

За повідомленнями начальника Черкаського обласного центру з гідрометеорології Постриганя Віталія Станіславовича, поля області залишаються під невеликим сніговим покривом, висотою від 1 до 6 см, промерзання грунту становить від 11 до 20 см. На глибині вузла кущення озимих температура не опускалася нижче 3º морозу. Умови для перезимівлі озимини залишаються задовільними.
За прогнозом синоптиків, в перший половині поточного тижня Черкащина знаходитиметься під впливом південної, більш теплої частини циклону, який рухатиметься на схід по більш північній траєкторії. Тому переважатиме похмура погода, в денні години відлиги до 1-3º тепла, в нічні – морози до 1-3º. При цьому періодично випадатимуть мокрий сніг та дощ.

Така погода сприятиме утворенню ожеледі та ожеледиці в нічні і ранкові години, а також викличе послаблення льодових явищ на водних об’єктах області.
З другої половини тижня на погоду нашого краю впливатиме тилова холодна частина цього ж циклону. Опади поступово припиняться, а морози посиляться.

Теги: черкаси, черкаська область, відлига, прогноз, погода, опади, морози, гідрометцентр


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS