КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанка потрапила у відбір на Євробачення

Дата: 11-01-2017, 19:06.

Черкащанка потрапила у відбір на Євробачення Черкащанка Олена Толстоногова має всі шанси представити Україну на найбільшому пісенному конкурсі світу – «Євробачення 2017», яке у цьому році, завдяки Джамалі відбудеться в нашій країні. Донедавна про Євробачення Олена і не мріяла. Стати учасницею відбору до головного співочого шоу планети дівчині запропонував друг. Олена написала музику, а текст майбутньою композиції довірила писати подрузі. Про це «Нова Доба» дізналася з ТРК «Рось».

Перед тим, як анкета учасниці Олени Толстоногової з’явилася у доступі аудиторії – співачка пройшла відбірковий етап. Її прослухав сам Костянтин Меладзе. Дивуватиме світову публіку Композиція під назвою «Beautiful Stranger». Це історія про кохання, де кожен слухач може сам вирішити, як воно закінчується. Олена все життя оточена музикою. У три роки дівчина почала співати, у 5 вперше вийшла на велику сцену, а у 6 років, вступивши до музичної школи, почала брати учать у найрізноманітніших конкурсах. Найпершою конкурсну пісню почула мама Олени. У професійному житті співачки вже був подібний конкурс. У 2014 Олена брала участь у «Голосі країни». Каже, отримала неабиякий досвід. Тодi з нею так само була поряд мама. Та найбільшою мрією співачки є участь у Євробаченні. Тому просить кожного, кому не байдужа честь країни – підтримати її Для цього потрібно зайти на сайт телеканалу СТБ де і відбувається онлайн голосування.


Теги: черкаси, черкаська область, Євробачення, відбір, конкурс, анкета


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o