КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанка потрапила у відбір на Євробачення

Дата: 11-01-2017, 19:06.

Черкащанка потрапила у відбір на Євробачення Черкащанка Олена Толстоногова має всі шанси представити Україну на найбільшому пісенному конкурсі світу – «Євробачення 2017», яке у цьому році, завдяки Джамалі відбудеться в нашій країні. Донедавна про Євробачення Олена і не мріяла. Стати учасницею відбору до головного співочого шоу планети дівчині запропонував друг. Олена написала музику, а текст майбутньою композиції довірила писати подрузі. Про це «Нова Доба» дізналася з ТРК «Рось».

Перед тим, як анкета учасниці Олени Толстоногової з’явилася у доступі аудиторії – співачка пройшла відбірковий етап. Її прослухав сам Костянтин Меладзе. Дивуватиме світову публіку Композиція під назвою «Beautiful Stranger». Це історія про кохання, де кожен слухач може сам вирішити, як воно закінчується. Олена все життя оточена музикою. У три роки дівчина почала співати, у 5 вперше вийшла на велику сцену, а у 6 років, вступивши до музичної школи, почала брати учать у найрізноманітніших конкурсах. Найпершою конкурсну пісню почула мама Олени. У професійному житті співачки вже був подібний конкурс. У 2014 Олена брала участь у «Голосі країни». Каже, отримала неабиякий досвід. Тодi з нею так само була поряд мама. Та найбільшою мрією співачки є участь у Євробаченні. Тому просить кожного, кому не байдужа честь країни – підтримати її Для цього потрібно зайти на сайт телеканалу СТБ де і відбувається онлайн голосування.


Теги: черкаси, черкаська область, Євробачення, відбір, конкурс, анкета


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o