ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: День редакції, Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У медзакладах бракує фахівців

Дата: 1-04-2017, 11:13.

У медзакладах бракує фахівців Амбулаторію створили у 2014 році, а сімейний лікар, молода й активна Ольга Хом’як, тут з’явився нещодавно – лише влітку 2016 року. У штаті тут п’ятеро працівників: лікар, фельдшер, дві санітарки та водій. Та кадрів, на жаль, не вистачає.
– Немає акушерки – важко відшукати людину, яка погодилася б працювати в селі. Посада є, а фахівця знайти не вдається, – коментують в медичному закладі.

Така проблема, як зазначає голова Набутівської ОТГ, актуальна не лише для села, а й для районного центру: бракує фахівців і в Корсунь-Шевченківській райлікарні. Сама ж пані Ольга зізнається, що в село прийшла на роботу, бо «так склалося життя».
– Молодій людині без стажу й досвіду роботи важко влаштуватися працювати, тож треба з чогось починати, – додає Ольга Володимирівна.
Своїми послугами амбулаторія охоплює 1 253 жителя Деренківця.

– Мої завдання – це перш за все профілактика та вакцинація населення. Надання первинної допомоги на нашому рівні, та робота з пацієнтами: обстеження, призначення лікування, консультації. Маємо ліжка денного стаціонару, тож роботи вистачає в будь-який сезон, – говорить лікарка.

Теги: черкаси, черкаська область, медзаклади, амбулаторії, ФАП, лікарі, фахівці, Набутівська ОТГ


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o