ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

За несплату податків на 2,4 мільйона гривень на Черкащині засудили ФОПа

Дата: 12-04-2017, 09:21.

За несплату податків на 2,4 мільйона гривень на Черкащині засудили ФОПа Прокуратура області підтримала державне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно фізичної особи-підприємця за фактом умисного ухилення від сплати податків, підроблення та використання завідомо підроблених документів. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

У ході судового розгляду встановлено, що ФОП відображав у бухгалтерському обліку та податковій звітності безтоварні операції з придбання товарів у фіктивних підприємств, унаслідок чого умисно ухилився від сплати до державного бюджету податку на додану вартість в сумі 2,4 млн. грн.

Вироком Маньківського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), ч. 1 та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 340 тис. грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками й підприємницькою діяльністю, на 2 роки та з конфіскацією 1/2 частини майна, яке є його власністю.

Прокуратурою області на вказаний вирок готується апеляційна скарга через невідповідність призначеного покарання тяжкості злочину внаслідок м’якості.

Теги: черкаси, черкаська область, прокуратура, ФОП, фізична особа-підпримємець, податки


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o