СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На трьох площах Черкас лунатиме вулична музика

Дата: 18-05-2017, 14:04.

На трьох площах Черкас лунатиме вулична музика День вуличної музики, автором якого є Тарас Улітко, проведуть у Черкасах 20 травня. Акція «День вуличної музики» була підтримана серед інших 14-ти проектів цьогорічної програми грантів у сфері культури. Так, департамент освіти і гуманітарної політики долучився до фінансування заходу на майже 15 тис грн, що склало більше половини бюджету проекту. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

Відповідно до задуму проекту, на трьох площах міста – Європейській, площах біля Центру дитячої та юнацької творчості й міської ради протягом дня лунатиме музика різних стилів.
На трьох площах Черкас лунатиме вулична музика
Проект, переконаний його автор, є актуальним для молоді, надто – щодо залучення творчих людей та розкриття їхнього потенціалу. Так, проявити себе на сцені зможуть усі охочі музиканти. Серед іншого, проект популяризуватиме не лише творчість, а й здоровий спосіб життя.

– Прикметно, що День вуличної музики у місті відбудеться вперше, – говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Саме новизна проекту і забезпечила йому голоси журі. Крім того, акція передбачає участь значної кількості молоді-волонтерів. Думаю, це чудова нагода для підлітків та молодих людей отримати перший досвід.

Тарас Улітко особисто брав участь у фестивалях у складі різних гуртів, був співорганізатором фестів «Місячна варта-2016», «БАРД - зна що 2012-2013», учасник культурно-масових заходів, партнер КСН «Центральний» упродовж 5-ти років щодо проведення різних заходів.

Теги: черкаси, черкаська область, музика, день вуличної музики, соціальні проекти


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Журавлиний крик ...
Анна Григорович, RSS
Як ми боролися з самогоном ...
Лев Хмельковський, RSS
Марилька з Млієва ...
Володимир Чос, RSS
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS