ТОЧКА ЗОРУ


Точка зору - це місце, де жителі Черкаської області можуть вільно висловити свою думку стосовно проблем та подій, актуальних для Черкащини.

Роздрукувати        Друкована версія
Олександр Комаренко, генеральний директор Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка»:
"Це не руйнація, а реставрація, "


Фахівці під час огляду виявили, що дах історичної оселі дірявий, а всередину пройти взагалі неможливо. Більшість дерев’яних конструкцій згнила, тому й узялися за повну реконструкцію. Кожен брусок розібраної хати підписали і при оновленні автентику відтворять.
Відновлену хату поставлять на бетонний фундамент. Є акти обстеження, є зауваження будівельників. Усе, що сьогодні робиться, робиться згідно з проектом. Це не руйнація, а реставрація. В Міністерстві культури не відкидає, що оновлена садиба чумака стане частиною Національного заповідника.
Ірина Геращенко, народна депутатка від «УДАРу»:
"Ми вимагатимемо звільнення Тулуба"


Коли до 200-річчя від дня народження Шевченка в Моринцях руйнують двохсотлітню хату, і все це відбувається за попустительства губернатора, то це говорить про те, що ця влада не є європейською, культурною, не знає, що таке гуманітарна політика й уміє лише дерибанити гроші. Чому вони не зруйнували гелікоптерний майданчик за 139 мільйонів? А хату, яка є надбанням, без камер зваляти...
Депутати від опозиції вже підготували запит до Генеральної прокуратури України з вимогою дати оцінку місцевій владі, зокрема губернатору Тулубу й усім, хто був причетний до руйнації історичного об’єкта.

Наскільки мені відомо, вже не лише політики, а й громадські діячі почали збір підписів до Президента з вимогою звільнити губернатора Тулуба з посади. Тому що не може людина очолювати область, яка такими діями вступає в історичну дату. Ми будемо порушувати це питання на найвищому рівні.
Підтримую думку Олександра Комаренко
Підтримую думку Ірини Геращенко
Не поділяю жодної думки

Теги: черкаси, черкаська область, хата Чумака, Геращенко, Комаренко, Тулуб


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS