СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В УДПУ відбулась спартакіада з легкої атлетики серед першокурсників

Дата: 10-10-2017, 16:04.

В УДПУ відбулась спартакіада з легкої атлетики серед першокурсників В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відкрито легкоатлетичний сезон. Першість із легкої атлетики серед першокурсників проходить щороку в університеті з метою посилення пропаганди спорту як важливого засобу виховання студентів, залучення до регулярних занять легкою атлетикою та підвищення спортивної майстерності, виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірної команди університету для участі в обласних та міських змаганнях. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

В УДПУ відбулась спартакіада з легкої атлетики серед першокурсників


Програма цьогорічної спартакіади включала в себе наступні види: біг 100 м, біг 400 м, біг 800 м, стрибки у довжину з розбігу, естафетний біг 4х100м. За першість змагалися 86 студентів із різних факультетів УДПУ.

В УДПУ відбулась спартакіада з легкої атлетики серед першокурсників


Лідерами спартакіади 2017 року стали студенти Інституту економіки та бізнес-освіти, трохи поступилися їм та посіли ІІ місце легкоатлети факультету фізики, математики та інформатики, ІІІ місце п'єдесталу пошани посіли юнаки та дівчата з факультету професійної та технологічної освіти.

Теги: черкаси, черкаська область, УДПУ, спартакіада, студенти, Умань, змагання


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o