ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Підприємство на Золотоніщині заборгувало державі 136 тис. грн за оренду земель

Дата: 10-10-2017, 18:03.

Підприємство на Золотоніщині заборгувало державі 136 тис. грн за оренду земель Золотоніська місцева прокуратура скерувала до суду позовну заяву до товариства з обмеженою відповідальністю, що займається сільськогосподарською діяльністю, про стягнення заборгованості по сплаті орендної плати за користування земельними ділянками державної власності. Про це «Нова Доба» дізналася у Золотоніській міжрайонній прокуратурі.

Загальною площа земель близько 99 га, вони розташовані в адміністративних межах Піщанської сільської ради Золотоніського району.

У 2007 році між Золотоніською районною державною адміністрацією та одним із сільськогосподарських товариств укладено договір оренди земельної ділянки. Відповідно до п.п. 1, 2 Договору орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для сільськогосподарського використання в адміністративних межах Піщанської сільської ради за межами населеного пункту.

Згідно п. 10 Договору орендна плата вноситься орендарем щомісячними рівними частинами до 30 числа поточного місяця на розрахунковий рахунок Піщанської сільської ради.

Встановлено, що товариство не виконує визначені в договорі обов’язки та станом на даний час заборгованість по сплаті орендної плати в сумі близько 136 тис. грн.

Теги: черкаси, черкаська область, товариство, Золотоніщина, оренда, земельна ділянка


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o