СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Канівські гирьовики привезли медалі із Всесвітньої олімпіади

Дата: 10-10-2017, 18:39.

Канівські гирьовики привезли медалі із Всесвітньої олімпіади Нещодавно у м.Вітебськ (Білорусь) проходила Третя Всесвітня олімпіада з гирьового триатлону. У змаганнях взяли участь близько 300 осіб і понад 20 країн світу, серед яких: Україна, Латвія, Естонія, Німеччина, Польща, Казахстан тощо. Завдяки сприянню та фінансовій підтримці Канівського міського голови взяти участь в Третій Всесвітній олімпіаді з гирьового триатлону мала змогу команда гирьовиків м. Канів. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міьскої ради.

Канівські спортсмени гідно презентували наше місто. Так, традиційно, неабиякі результати показав канівський богатир Ігор Циганок. Виступаючи серед ветеранів гирьового спорту, він завоював 4 золоті та 1 срібну медалі в різних номінаціях: Золота медаль чемпіона олімпіади «Поштовх двох гирь, вагою по 14 кг», 58 поштовхів за 1 хв; Золота медаль чемпіона олімпіади в номінації «Поштовх двох гирь, вагою по 14 кг довгим циклом», 22 поштовхи за 1 хв; Золота медаль чемпіона олімпіади в номінації «Комбінована естафета з гирями 16 кг за 1 хв»; Золота медаль чемпіона світу «Поштовх двох гирь, вагою по 14 кг», 58 поштовхів за 1 хв; Срібна медаль олімпіади в складі команди Європи в номінації «Естафета з гирями 32 кг за 1 хв».

Утім, на п’яти ветеранам гирьового спорту наступає молодь. До слова, гарні результати демонструють не тільки канівські юнаки, а й дівчата. Так, учениця Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Катерина Праніченко виборола титул чемпіонки олімпіади в ривку гирі, вагою 8 кг, з результатом 60 разів за 1 хв. В поштовху гирі, вагою 8 кг, з результатом 70 разів за 1 хв.

Катерина захистила титул чемпіонки світу у віковій категорії до 18 років. Тим самим довівши, що гирьовий спорт не тільки чоловіча справа. Також у складі команди Європи (ІІ) дівчина завоювала срібну медаль чемпіонату світу.

Тренер дівчини Євгеній Науменко, виступаючи серед ветеранів гирьового спорту, виборов срібну медаль олімпіади в ривку гирі вагою 12 кг, з результатом 90 підйомів за 3 хв, інформує Микола Козин.

Теги: черкаси, черкаська область, гирьовий спорт, Канів, Білорусь, змагання


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
Боремося з депресією ...
Тетяна Очеретяна, RSS