СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Патрульна поліція Черкас проводить обстеження стану доріг

Дата: 11-10-2017, 12:18.

Патрульна поліція Черкас проводить обстеження стану доріг З 4 жовтня по 4 листопада поточного року з метою визначення стану експлуатаційного утримання дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування, вулиць та залізничних переїздів на території обслуговування міста Черкаси, а також підготовки до їх експлуатації в осінньо-зимовий період Управління патрульної поліції у місті Черкаси проводить їх обстеження. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби патрульної поліції Черкас.

Особливу увагу під час огляду приділятимуть організації роботи щодо приведення вулично-шляхової мережі в безпечний для руху стан: ліквідації ямковості, осідань, забезпеченню видимості технічних засобів організації дорожнього руху, облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації дорожньо-транспортних пригод, забезпеченню нормативного освітлення наземних пішохідних переходів, облаштуванню технічними засобами регулювання дорожнього руху.

За результатами проведення огляду Управління патрульної поліції у місті Черкас надасть відповідні вимоги власникам вулично-дорожньої мережі та забезпечить контроль за їх виконанням.

Теги: черкаси, черкаська область, патрульна поліція, дороги, перевірка, безпека дорожнього руху


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o