КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Монастирищенських школярів навчали правилам безпечної поведінки

Дата: 7-11-2017, 18:34.

Монастирищенських школярів навчали правилам безпечної поведінки 6 листопада в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітники Монастирищенського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області провели урок безпеки з учнями спеціалізованої школі №5. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

На початку зустрічі інспектори ДСНС нагадали дітям правила безпечної поведінки, як в школі, так і вдома та на вулиці. Фахівці служби порятунку звернули увагу школярів на небезпеці ігор з вогнем, сірниками та запальничками. Також рятувальники наголосили на правилах безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Далі на спортивному майданчику школи бійці ДСНС продемонстрували хлопчикам та дівчаткам пожежно-рятувальне спорядження вогнеборців, а також розповіли, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. Учні із великим задоволенням приміряли бойове спорядження рятувальників та сиділи за кермом пожежного автомобіля.

Наприкінці зустрічі співробітники ДСНС роздали школярам листівки та пам’ятки з основними правила безпеки.

Теги: черкаси, черкаська область, ДСНС, Монастирище, школа, рятувальники, правила безпеки


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o