КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

У Кримках запрацювала студія сучасного танцю «Еліт»

Дата: 13-11-2017, 21:03.

У Кримках запрацювала студія сучасного танцю «Еліт» У приміщенні колишньої сільради села Кримки Шполянської міської об’єднаної громади запрацювала студія сучасного танцю «Еліт». Відтепер щотижня з дітьми займатиметься керівник студії Леся Осадчук. Посприяв у цій благій справі сільським дітям очільник Шполянської громади Сергій Кравченко. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Шполянської міської ради.

Керівник студії танцю «Еліт» Леся Осадчук навчає дітлахів танцювальній майстерності понад десять років. Проте ходити на уроки до професійного тренера донині могли лише міські діти.
– Звичайно, на репетиції привозили учениць із сусідніх сіл, але далеко не всі батьки мають таку можливість, – каже наставниця «Еліт».

У травні цього року міський голова Сергій Кравченко особисто побував на святі останнього дзвінка у Кримківському НВК. Під час заходу очільник громади відзначив чимало діток, які мають хист до танцювального мистецтва і хочуть цьому навчатись.
– Коли поспілкувався з учнями ближче, то мої внутрішні переконання підтвердились. Відтоді поставив собі за мету найближчим часом посприяти відкриттю класу для занять танцями, тим самим здійснити мрію маленьких кримківців та їх батьків, – констатує голова громади.

Розпочалось усе із ремонту кімнати, яку виділили у будівлі колишньої сільської ради. За літо там капітально відремонтували тріснуті стіни, провели косметичний ремонт стелі та підлоги. І, як зазначив староста села Кримки Микола Запорожець, дітям буде там тепло, адже адмінбудівля добре опалюється.

Нарешті довгоочікуваний момент для маленьких кримківців наблизився. Понад тридцять дітей різного віку зійшлися до навчального класу на своє перше танцювальне заняття. За словами керівника студії танцю «Еліт» Лесі Осадчук, тренування будуть проходити два рази на тиждень (середу і суботу), а діти навчатимуться в різних вікових групах - молодшій та старшій.

Шквал позитивних емоцій висловили й батьки майбутніх танцюристів. Мешканка села Кримки, мама двох донечок Олена Ласорип розповіла, що місцеві довго чекали на таку подію.

– Ми дуже щасливі, що мрії наших дітей нарешті здійснились і тепер вони зможуть себе повністю розкрити в мистецтві танцю – підсумовує пані Олена.

Теги: черкаси, черкаська область, сучасні танці, хореографія, уроки, Шполянщина


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS