КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

За фактом загибелі дитини у колекторі відкрили кримінальне провадження

Дата: 19-11-2017, 11:09.

За фактом загибелі дитини у колекторі відкрили кримінальне провадження Трагедія трапилась у п’ятницю близько 18.30 у місті Черкаси. Про подію повідомив батько дитини. Як стало відомо, хлопчик 2011 року народження зник з поля зору, коли пішов з родичами до крамниці. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Вже за декілька хвилин батько помітив відкритий технологічний колектор, всередині якого виявив сина, який був у непритомному стані. Дитину на поверхню підняли рятувальники, працівники швидкої допомоги констатували смерть хлопчика.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) та статтею 367 частиною 2 (Службова недбалість, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Теги: черкаси, черкаська область, колектор, люк, дитина, загинула дитина, хлопчик, Чигиринська


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS