КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До 85-их роковин Голодомору у Черкасах покажуть документальні фільми

Дата: 23-11-2017, 18:04.

До 85-их роковин Голодомору у Черкасах покажуть документальні фільми До 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, який було визнано світовою спільнотою, як геноцидом українського народу в Будинку культури імені Івана Кулика 24 листопада о 15.00 для учнів загальноосвітніх шкіл міста відбудеться показ документального фільму, присвяченого річниці вшанування пам’яті жертв Голодомору. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Тоді як 25 листопада о 12.00 у КП «Кінотеатр Україна» відбудеться показ фільму «Окрадена земля» відомого українського режисера з Канади Юрія Лугового.
«Окрадена земля» дає відповідь на запитання, чому терор голодом був спрямований проти українців, викриває механізм Голодомору, кваліфікує його відповідно до Конвенції ООН 1948 року, як геноцид.

Вхід безкоштовний.

Теги: черкаси, черкаська область, 85 років, Голодомор, фільм, учні


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS