ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

У Києві затримали власника «Сміла Енергоінвест»

Дата: 6-12-2017, 14:14.

У Києві затримали власника «Сміла Енергоінвест» Бенефеціара «Сміла Енергоінвест» Андрія Карпенка учора, 5 грудня, затримали у столиці правоохоронці. Про це «Нова Доба» дізналася з видання «Інфоміст».

Попередньо ТОВ «Сміла Енергоінвест» самовільно вимкнули опалення у всьому місті. Тоді як лінію «102» надійшло повідомлення про наміри «Енергоінвесту» демонтувати обладнання в котельнях. Тож їх довелося охороняти місцевим жителям. Депутати Смілянської міської ради зібралися на нічну сесію, аби вирішити нагальне питання опалення в місті. Народні обранці підготували проекти рішень щодо постачальника «останньої надії» на отримання газу та надання можливості іншій теплопостачальній організації забезпечувати Смілу теплом.

У Києві затримали власника «Сміла Енергоінвест»
У Києві затримали власника «Сміла Енергоінвест»

Міські депутати хочуть напряму без «Енергоінвесту» співпрацювати з «Нафтогазом» через КП «Смілакомунтеплоенерго», директором є якого Володимир Прус. Відповідне рішення ухвалили всі присутні депутати. За словами заступника голови ОДА Сергія Овчаренка, на сьогодні опалення у Смілі є. Спільно напрацьвані рішення згодом представлять у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. «Та диверсія, яка була зроблена “Сміла Енергоінвест”, не увінчалась успіхом», – додав Овчаренко.

Теги: черкаси, черкаська область, Київ, «Сміла Енергоінвест», власник, затримання, сесія, депутати


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS