ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

11 випадків захворювання на кір зареєстровано на Черкащині

Дата: 9-01-2018, 17:20.

11 випадків захворювання на кір зареєстровано на Черкащині Станом на 09.01.2018 року на Черкащині зареєстровано 11 випадків захворювання на кір, з яких 8 осіб були не щеплені проти цієї інфекції. Так, у Золотоніському районі зареєстровано 8 випадків захворювання на кір, Лисянському районі – 2, Маньківському районі – 1. Серед захворілих осіб – 6 дітей віком до 17 років. Про це «Новій Добі» повідомили у ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з лікувальною мережею в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи.

Основним способом профілактики кору є вакцинація, яка і забезпечує захист від хвороби. Вона здійснюється живою вакциною, яка формує надійний та тривалий імунітет у 95-97% щеплених, а також попереджує розвиток ускладнень. Вакцинація проводиться у віці 12 місяців з подальшою ревакцинацією у 6 років.

При появі перших ознак захворювання необхідно своєчасно звернутися за допомогою до лікаря.

Теги: черкаси, черкаська область, кір, інфекція, діти, щеплення, вакцинація


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o