ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах понад 60 тролейбусів щоденно перевозять пасажирів

Дата: 8-02-2018, 22:03.

У Черкасах понад 60 тролейбусів щоденно перевозять пасажирів Сьогодні у Черкасах на маршрути щоденно виходять до 64-ьох одиниць електротранспорту. Таким чином вдалось зменшити інтервал руху на маршрутах № 1,7, 10 до семи хвилин. Крім цього, подовжено роботу тролейбусів у вечірній час до 22.15. Про нововведення у роботі КП «Черкасиелектротранс» задля збільшення попиту та покращення якості обслуговування пасажирів розповів його директор Петро Кучер. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

За його словами, з цією метою було запроваджено регулярні обстеження та вивчення пасажиропотоків на маршрутах міста, в результаті чого – збільшено обсяг пасажирських перевезень та введено сезонні маршрути.

– У години «пік» для зручності пасажирів ми випускаємо на рейси з підвищеним пасажиропотоком тролейбуси особливо великої місткості, – говорить Петро Семенович.

Сприяє цьому і розміщення на всіх зупинках міста розкладів руху тролейбусів з оперативним їх оновленням. А також – збільшення рівня регулярності руху тролейбусів на маршрутах міста та забезпечення контролю руху тролейбусів завдяки обладнанню рухомого складу GPS- трекерами.

Окрему увагу слід звернути на фаховість персоналу та регулярне проведення навчання водіїв тролейбусів з підвищення їх кваліфікації.

– Відзначу, що для комфорту пасажирів ми встановили GPS-трекерів. Тож кожен охочий має можливість відстежувати рух тролейбусів у реальному часі. Також впроваджено синхронне звукове та візуальне інформаційне забезпечення, освітлення в салонах тролейбусів та маршрутних показчиків, – ділиться нововведеннями директор КК «Черкасиелектротранс».

Разом з тим, додає, що у 20 тролейбусах є безкоштовний доступ до мережі інтернет за допомогою WI-FI – роутерів. А встановлення в салонах тролейбусів QR-кодів сприяє проведенню безготівкового розрахунку за проїзд через додаток Приват24.

Петро Кучер зауважує, що колектив підприємства докладає максимум зусиль для підтримання рухомого складу в належному технічному та санітарному стані.

Крім цього, відповідна робота здійснюється з персоналом з метою підвищення етичного рівня обслуговування пасажирів.

На перспективу підприємство сподівається на поступове оновлення рухомого складу. Зокрема, це передбачено і міською Програмою розвитку електротранспорту на 2017-2020 роки.

Тоді як його директор переконаний, що саме за екологічним транспортом - майбутнє пасажирських перевезень. До того ж проїзд у тролейбусах істотно економить сімейний бюджет. Оскільки вдвічі дешевше від маршрутних автобусів. При цьому - пропонуючи пасажирам досить комфортні умови.

Теги: черкаси, черкаська область, тролейбуси, маршрути, зупинки, рух


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o