СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські боксерки – з нагородами чемпіонату України

Дата: 13-02-2018, 10:41.

Черкаські боксерки – з нагородами чемпіонату України З 5 до 11 лютого в місті Рівне відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок. Провели його в чотирьох вікових групах: еліта, молодь, юніорки, дівчата. Загалом у змаганнях взяли учать 241 спортсменка у складі 22 команд зі всієї України. Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

Черкаські боксерки – з нагородами чемпіонату України Черкащину на чемпіонаті представляла збірна команда області у складі 19 спортсменок, які змагалися у вікових групах серед еліти, молоді, юніорок та дівчат.

На чемпіонаті черкащанки продемонстрували чудовий результат, адже до медальної скарбнички здобули золото чемпіонату, срібло та 9 бронзових нагород. Золото чемпіонату серед молоді здобула Кароліна Махно. Також звання майстра спорту України виконала Анастасія Ковальчук. У командному заліку черкащанки серед еліти посіли 3 місце серед 18 команд, серед молоді – 8 місце із 18 команд, серед юніорок розділили 13-14 місце серед 18 команд та серед дівчат – 5 місце із 21 команди.

Теги: черкаси, черкаська область, бокс, Мальована, чемпіонат України


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o