Велосипедисти УДПУ гідно розпочали новий спортивний сезон

Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичин Віра Борисюк (4курс), Олександр Шевченко (2 курс) і Максим Мамчик (1 курс заочного відділення) взяли участь у зимовому Чемпіонаті України з велоспорту на треку. Учасниками змагань, що проходили у Львові з 15 по 20 лютого, стали 22 команди. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УДПУ.

Спортсмени-велосипедисти УДПУ перший у нинішньому році старт здійснилися дуже перспективно. У підсумку Віра Борисюк стала бронзовою чемпіонкою України в командній гонці серед жінок.

Олександр Шевченко, який тільки що перейшов у вікову категорію чоловіки-еліта, також показав себе як гідний конкурент, зайнявши 4 місце в командній гонці та 7 місце в груповій. Дві нагороди здобув також Максим Мамчик − перемогу у командному спринті та 2 місце в гонці спринт.