СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Біля Кременчуцького водосховища затримали браконьєра з 12 сомами

Дата: 12-03-2018, 19:34.

Біля Кременчуцького водосховища затримали браконьєра з 12 сомами 10 березня спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із працівниками 5-ї роти Водного патруля під час природоохоронного рейду затримали мешканця Черкас за браконьєрство на річці Дніпро. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Черкащанин займався незаконним промислом на території Липівського заказника. При цьому він використовував знаряддя лову – драчі. Чоловік упіймав 12 сомів і 4 судака.

Розмір шкоди, завданої довкіллю, становить 12,636 тис.грн. Для фіксації обставин на місце події викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського відділу ГУНП у Черкаській області. Незаконні знаряддя лову та рибу вилучили.

Державна екологічна інспекція вкотре попереджає охочих до браконьєрської риболовлі про продовження постійного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на акваторії Кременчуцького водосховища в адміністративних межах Черкаської області.

Теги: черкаси, черкаська область, Кременчуцьке водосховище, браконьєри, риба, риболовля, екоінспекція


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS