СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В обласному центрі змагалися хортингісти з усієї Черкащини

Дата: 13-03-2018, 17:00.

В обласному центрі змагалися хортингісти з усієї Черкащини 7 березня пройшов Чемпіонат Черкаської області з хортингу у м. Черкаси на базі спортивного залу гімназії № 31. На змаганнях були представлені клуби з Черкас, Золотоноші, Ірклієва та Сміли. Про це «Нова Доба» дізналася від Департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР.

7 команд взяло участь у змаганнях, а це понад 150 спортсменів, з яких 41 спортсмен – вихованці ЦДЮТ. Центр дитячої та юнацької творчості представляв клуб «Стимул», керівник Віктор Синьогуб. Саме вони вибороли 22 золоті, 29 срібних та 8 бронзових медалей.

За результатами клуб «Стимул» виборов 1 командне місце, набравши 660 балів. Варто відзначити дебютантів, які змогли перемогти досвідчених спортсменів: Мотвіенко Олеся задушливим прийомом перемогла Жигало Валерію (2 роки досвід участі у змаганнях) та Стрижака Олександра, який переміг супротивника на 7 кг важчого і на 2 роки старшого.

Теги: черкаси, черкаська область, хортинг, чемпіонат області, ЦДЮТ


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS