ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Худнемо за допомогою трав’яних чаїв

Дата: 7-04-2018, 10:02.

Худнемо за допомогою трав’яних чаїв Із давніх-давен люди застосовували настої і відвари лікувальних трав для боротьби з невгамовним апетитом. Проте і у наш час трави можуть допомогти тим, хто готовий серйозно зайнятися своїм здоров’ям. Знайти ці трави не важко – в будь-якій аптеці можна купити необхідні.

Трав, які пригнічують почуття голоду, досить багато. Проте вони відрізняються своїми властивостями. Є трави, що сприяють формуванню слизу в шлунку, котрий перешкоджає контакту слизової шлунка з їжею. У результаті цього процесу шлунковий сік виробляється у малій кількості, і, у наслідку, знижується апетит.

Інші трави просто заповнюють шлунок і викликають таким чином відчуття ситості. Також є рослини, які впливають на процес обміну речовин в організмі, виведення жирів та процеси, що регулюють всмоктування у травному каналі.

Так, наприклад, корінь алтеї має обволікаючу дію, знижує всмоктування жирів у шлунку та кишечнику. Розторопша впливає на обмінні процеси в печінці і має послаблюючу дію. Відвар коренів кульбаби позитивно впливає на печінку і виводить токсини. Корінь дягелю має очисні властивості. Корінь лопуха сприяє прискоренню обміну речовин, як і насіння фенхелю, яке також має сечогінну дію. Також апетит знижують деревій, шавлій та звіробій.

Кращий ефект мають збори, що складаються із декількох трав. У трав’яні збори для схуднення, додають трави, які знижують апетит, сечогінні та лімфогонні трави. Також у зборах чимало трав, що поліпшують травлення і посилюють перистальтику кишечника, прискорюють обмін речовин і загальнозміцнюючі трави. Також слід пам’ятати і про вітамінізацію організму.

Комплексний вплив подібного збору на організм дає стійкий ефект. Вага знижується поступово (в середньому на 2–3 кг у місяць). При дотримуванні всіх правил і рекомендацій фахівця, процес проходить абсолютно безболісно, поліпшується загальний стан і навіть настрій.

Теги: черкаси, черкаська область, чай, схуднення, лікування, трави, фітотерапія


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS