СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Канівські каратисти захищали честь міста на змаганнях в Ужгороді

Дата: 10-04-2018, 14:22.

Канівські каратисти захищали честь міста на змаганнях в Ужгороді З 29 по 31 березня ц.р. у м.Ужгород проходив Відкритий Чемпіонат України з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.
У заході взяли участь більше 600 спортсменів різного віку з 18-ти областей України, які змагалися в таких розділах: ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командне, ката-кобудо (формально-технічні комплекси), шобу-ніхон, шобу командне (двобої з дозованим контактом), ірікумі-го та ірікумі-зю (повно контактні двобої). Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міської ради.

Сильні, цілеспрямовані та гарно підготовані команди у важкій боротьбі розіграли між собою 180 комплектів нагород.

Наше місто представляли три спортсмени під керівництвом тренера Антона Бараболіна, які змагалися в повно контактних двобоях і здобули такі результати:
категорія 8-9 років: Олександр Сімонов виборов 2 місце;
категорія 12-13 років: Артем Синьоокий - 1 місце;
категорія 14-15 років: Лев Павелко виступав в більшій ваговій категорії і, на жаль, не зміг здолати свого суперника, який був важчий на 7 кг.

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, Ужгород, чемпіонат України, годзю-рю карате


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS