КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

«Дизайн середовища» у ЧДТУ

Дата: 16-04-2018, 22:30.

«Дизайн середовища» у ЧДТУ 12 квітня в Черкаському державному технологічному університеті відкрилася виставка студентських проектів зі спеціальності «Дизайн». Про це інформує прес-служба ЧДТУ.
– Це вже п’ята виставка, яку ми представляємо і демонструємо широкий спектр можливостей і творчий потенціал студентів кафедри за різними напрямами дизайну,- наголосила завідувач кафедри дизайну ЧДТУ Наталія Романенко. - На виставці презентовані роботи з графічного дизайну, промислового дизайну, дизайну одягу та дизайну інтер’єрів. З нового навчального року ми розпочинаємо набір абітурієнтів за новою освітньою програмою «Дизайн середовища», гарантом якої і керівником проектної групи є кандидат мистецтвознавства, доцент нашої кафедри Наталія Сергеєва.

– Так, дійсно, символічним є те що саме сьогодні, 12 квітня ми вперше презентуємо наш пілотний проект актуального освітнього напряму,- у свою чергу, зазначила Наталія Сергеєва. – Також, особливістю сьогоднішньої виставки є її патріотична ознака, адже переважна більшість проектів присвячена облаштуванню середовища нашого рідного міста, прилеглих територій та аудиторій нашого навчального закладу. І нам би дуже хотілося, хоча б частину з того, що ми розробляємо, бачити реалізованим та брати безпосередню участь у покращенні умов життя нашого регіону.

«Дизайн середовища» є професійною проектно-художньою діяльністю у сфері створення відкритих, напіввідкритих та закритих просторів. Це робота з міським громадським і природним середовищем, внутрішньо будинковими територіями, терасами, виробничими та житловими інтер’єрами. Вона включає в себе розробку: ландшафтних ділянок та композицій, ансамблів малих архітектурних форм та міського обладнання, функціонально-естетичного вирішення приміщень та їх предметного наповнення (меблів, конструкцій для експозицій, елементів освітлення, декоративно-прикладного оздоблення тощо).


Теги: черкаси, черкаська область, ЧДТУ, дизайн, виставка


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS