СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський стрілець – Майстер спорту України міжнародного класу

Дата: 17-04-2018, 17:24.

Черкаський стрілець – Майстер спорту України міжнародного класу Відомий черкаський стрілець з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Денисенко виконав норматив «Майстра спорту України міжнародного класу». Також спортсмен взяв участь у двох важливих міжнародних змаганнях. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

У місті Аль-Айн (ОАЕ), пройшов вже традиційний, щорічний кубок світу Міжнародного паралімпійського комітету з кульової стрільби. Змагання були цього року передостаннім етапом, під час яких спортсмени мали змогу виконати мінімальні кваліфікаційні стандарти для можливості участі в чемпіонаті світу 2018 року, який проходитиме в травні в м. Чеонгджу (Південна Корея). Змагання зібрали більше 200 спортсменів з 41 країни світу. Збірна команда України, у складі 12 спортсменів, виступила вдало на цьому турнірі, посівши друге загальнокомандне місце (за якістю медалей) та перше місце за кількістю нагород. Денисенко Олександр, у складі команди, виборов «бронзу» у вправі R1 (Пневматична гвинтівка, стоячи, 10 м, 60 пострілів).

А на Гран-прі Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходив 11-14.04.2018 р., у м. Щецині (Польща), Олександр виборов «золото» у вправі FTR 2 та «бронзу» у вправі R1.

Теги: черкаси, черкаська область, стрільба, майстер спорту України, змагання, паралімпійці


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS