Новина із категорії: Відеоновини, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкаському летовищі пройшли навчання підрозділів ДСНС та Поліції (ВІДЕО)

Дата: 3-05-2018, 17:21.

Останні новини:

Третього травня на території КП «Аеропорт-Черкаси» відбулися учбові навчання щодо організації дій та взаємодії двох Служб на випадок виникнення конфліктних ситуацій під час забезпечення публічної безпеки і правопорядку. Повідомляють в прес-службі УДСНС України в Черкаській області.
У навчаннях крім підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області взяли участь рятувальники 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси та оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Черкаській області.
Основною метою цих тренувань була перевірка готовності підрозділів Служб до ліквідації наслідків надзвичайних, конфліктних ситуацій та реалізація питань взаємодії під час цих ситуацій.
Співробітники ДСНС не лише відпрацювали спільні дії із працівниками поліції, а й враховуючи обстановку, відпрацювали кілька схем розгортання та тактичних дій на летовищі аби вирішити питання забезпечення питань пожежної та техногенної безпеки.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS