СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Уманська студентка здобула «золото» кубку України з веслування

Дата: 11-05-2018, 22:02.

Уманська студентка здобула «золото» кубку України з веслування Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини поповнила скарбничку своїх нагород ще однією – золотою медаллю, яку здобула на Кубку України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської в Дніпрі. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі установи.

Юлія показала високий результат у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м. Команда Черкаської області, у складі якої змагалася і наша студентка, серед юніорів посіла 7 місце, серед дорослих – 13 місце та загальнокомандне - 9 місце серед 27 команд України.

Ці змагання були надзвичайно масштабними та представницькими - у кубку взяли участь 460 спортсменів, серед яких - 4 заслужені майстри спорту, понад 28 майстрів спорту України міжнародного класу, 157 майстрів спорту України, 195 КМС.

Вітаємо Юлію Юрійчук та її тренера із перемогою! Бажаємо міцного здоров’я, завзяття та успішних виступів у майбутньому.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, УДПУ ім. П.Тичини, студенти, веслування, змагання


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS