СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Уманська студентка здобула «золото» кубка України з веслування

Дата: 11-05-2018, 22:02.

Уманська студентка здобула «золото» кубка України з веслування Студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини поповнила скарбничку своїх нагород ще однією – золотою медаллю, яку здобула на Кубку України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської в Дніпрі. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі установи.

Юлія показала високий результат у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м. Команда Черкаської області, у складі якої змагалася і наша студентка, серед юніорів посіла 7 місце, серед дорослих – 13 місце та загальнокомандне - 9 місце серед 27 команд України.

Ці змагання були надзвичайно масштабними та представницькими - у кубку взяли участь 460 спортсменів, серед яких - 4 заслужені майстри спорту, понад 28 майстрів спорту України міжнародного класу, 157 майстрів спорту України, 195 КМС.

Вітаємо Юлію Юрійчук та її тренера із перемогою! Бажаємо міцного здоров’я, завзяття та успішних виступів у майбутньому.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS