СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Холодному Яру хочуть створити Національний природний парк

Дата: 13-05-2018, 19:35.

У Холодному Яру хочуть створити Національний природний парк Днями у Холодному Яру відбулася робоча зустріч керівництва лісової галузі України, Черкащини, обласної влади, Міністерства екології та природних ресурсів України, Головне питання, яке розглянули – проект створення національного природного парку «Холодний Яр». «Нова Доба» про це дізналася від прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У заході взяли участь заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, директор ДП «Кам`янське лісове господарство» Віталій Верес.

У ході робочої зустрічі обговорили напрацьовані пропозиції щодо створення нацпарку «Холодний Яр», можливі його межі, стан роз'яснювальної роботи з місцевою громадою.

Учасники заходу відвідали пам'ятні місця Холодного Яру – вшанували холодноярців та автора однойменної книги Юрія Горліса-Горського, побувавши біля пам’ятних знаків, оглянули рекреаційні пункти підприємства, що будуються для туристів, та Креселецьке лісництво.
Робота зі створення національного природного парку «Холодний Яр» триває, адже напрацьовані пропозиції мають задовольнити усі сторони переговорчого процесу, з урахуванням думки місцевої громади.

Теги: черкаси, черкаська область, Холодний Яр, парк, Віталій Коваль, Державне агентство лісових ресурсів України, холодноярці, пам'ятні місця


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS