ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські підприємства освоїли 8 мільярдів інвестицій

Дата: 15-05-2018, 18:30.

Черкаські підприємства освоїли 8 мільярдів інвестицій У 2017р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 8144,2 млн. грн капітальних інвестицій, що становить 1,8% загальнодержавних вкладень. У розрахунку на одну особу освоєно 6 663,8 грн капітальних інвестицій. Про це «Нова Доба» дізналася в головному управлінні статистики у Черкаській області.

Найвагомішу частку капітальних інвестицій (99,2% загального об«Нова Доба»сягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби – 54,9%, у будівлі та споруди – 40,0% усіх інвестицій. У житлове будівництво інвестовано 1011,3 млн.грн (12,4% від загального обсягу).

Основним джерелом фінансування інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 70,9% (5775,6 млн.грн) усіх інвестицій області. За рахунок коштів з державного та місцевого бюджетів освоєно 16,4% капітальних інвестицій, населенням на будівництво житла інвестовано 4,8%.

Найбільш активно освоювались капітальні інвестиції підприємствами м.Черкаси, де використано 2590,2 млн.грн, або 31,8% усіх інвестицій області.

Серед видів діяльності найбільшу частку (39,6%) усіх капітальних інвестицій було освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства. Підприємствами промисловості вкладено 17,7% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій.

Теги: черкаси, черкаська область, інвестиції, підприємства, фінансування, кошти


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS