КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

У Шполі психічнохворий батько викрав рідного сина

Дата: 25-05-2018, 15:04.

У Шполі психічнохворий батько викрав рідного сина Три дні посилено наряд Шполянського відділення поліції здійснював пошук трирічного хлопчика із Василькова, якого викрав рідний батько і повіз автомобілем у невідомому напрямку. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «ПроВсе».

Як повідомив в.о. начальника Шполянського відділення поліції Вадим Різник, дитина була викрадена у матері 17 травня о 16.00.

– Я особисто брав участь у розшуках, – розповів Вадим Олексійович. – Довелося зв’язуватися і наполегливо просити колег у різних містах, аби посилили пильність і затримали неврівноваженого батька дитини. Так, «орієнтирка» розповсюдилася і чоловік, спочатку запримічений в Одесі й Миколаєві, був затриманий на поліцейському блок-посту Херсона. Як з’ясувалося, він має проблеми з психічним здоров’ям і зараз перебуває на лікуванні у психдиспансері.

Відкрито кримінальне провадження за фактом викрадення малолітньої дитини, але в зв’язку з хворобою, скоріш за все чоловік буде покараний примусовим лікуванням.

Теги: черкаси, черкаська область, викрадення дитини, трьохрічний хлопчик, автомобіль, Шпола, психдиспансер, лікування


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS