Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

«Я люблю Пабло, ненавиджу Ескобара»

«Я люблю Пабло, ненавиджу Ескобара»
Анна Сакун, RSS
Дата: 4-06-2018, 13:40.
Історія, біографічні факти, життєпис. Мало що з цього переліку мене могло зацікавити у фільмі «Ескобар». Гарненьких хлопців у фільмі малувато, та й сам головний герой цікавий більше мозком і ходом думок, аніж зовнішністю. Проте, фільм наскільки вражаючий, що думаю про нього уже 14 годин і продовжую переварювати сцену за сценою. І, звісно, взяла з нього не те, що б почерпнула б собі нормальна людина.

Бізнес, наркотики, гроші, політика. Війна, в якій «немає напівпереможців і напівпереможених». Хороші наміри, які розбиваються об конкуренцію, а друзки від яких в’язнуть у багнюці з інтриг, брудних «пекучих» грошей та світової брехні.

У стрічці показують життя людини, яка, власне, від нас усіх відрізняється мало чим. Усе такі ж амбіції, не менш гострий розум, розвинуте вміння налагоджувати контакти й таке ж саме вміння їх руйнувати. При чому робити це жорстоко. Власне, так чи інакше, щось подібне робимо ми всі, коли нам, коханим, загрожує небезпека.

Жінки. У цьому фільмі їх насправді багацько, хоча показали трьох. Дружину, популярну красиву коханку і малолітню секс-рабиню, яку продали хтивому «патрону» її ж батьки. Ставлення до дружини, відносини з коханкою і експлуатація молодого тіла. Чоловіча логіка у стосунках із законною дружиною, і повна її відсутність, на перший погляд, в емоціях і діях щодо коханки. Образа чоловічої гідності: відмова від одного поцілунку, тваринний страх і намагання себе захистити – і ти вже не улюблениця, обвішана діамантами та запакована повними валізами грошей а ніхто, живий труп.

Саме ці тонкощі вразили найбільше. Ні, не безглузде завершення історії героя фільму. Не розвиток, фактично логічний, історичних подій, операцій затримання чи кривавого побоїща. А саме витончено окреслена демонстрація чоловічої суті, почуттів, емоцій та, відповідно, дій і вчинків. Від початку до завершення будь-якої комунікації з жінками чи зовнішнім світом.

Таким цей фільм побачила я. Яким його сприймете ви – це індивідуальні вібрації кожного глядача. Проте зауважу: переглянути фільм потрібно. Це будуть одні з тих годин у житті, коли вони цікаві й проведені недарма.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, фільм, Ескобар, відгук, враження, історія, жінки

Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS