ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Уманському районі виявили непродуктивне використання бюджетних коштів

Дата: 14-06-2018, 16:40.

В Уманському районі виявили непродуктивне використання бюджетних коштів Під час аудиту виконання місцевих бюджетів на території Уманського району за період з травня 2015 року по січень 2018 року було виявлено втрати доходів та непродуктивні витрати фінансових ресурсів місцевими бюджетами від неефективних управлінських рішень на суму 34 мільйонів гривень. Повідомляють у прес-службі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Через невикористання виконавчими органами місцевого самоврядування повною мірою своїх повноважень місцевими бюджетами району втрачено можливість отримати додаткові надходження від операцій із земельними ресурсами на суму 28,4 млн грн, з майном територіальних громад – майже 4 млн грн.

Бабанська селищна рада та Ладиженська сільська рада здійснили понад 1 млн грн непродуктивних витрат на утримання місцевої пожежної охорони.

Крім того, за результатами аудиту встановлено неефективне використання коштів на суму 0,5 млн гривень через розпорошення фінансування та, як наслідок, недосягнення конкретних результатів.

Теги: черкаси, черкаська область, перевірка, кошти, використання, порушення, Умань


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS