На хабарі викрили двох посадовців з Черкащини (ФОТО)

Дата: 14-06-2018, 19:32

На хабарі викрили двох посадовців з Черкащини (ФОТО)
Посадовці вимагали кошти від підприємця за сприяння у безперешкодному отриманні дозволів для переробки продуктів тваринного походження. Свою «послугу» вони оцінили у 5 000 гривень. Зловмисника затримано в порядку статті 208 КПК України. Про це «Новій Добі» стало відомо з прес-служби ГУНП України в Черкаській області.

На хабарі викрили двох посадовців з Черкащини (ФОТО)


Оперативники управління захисту економіки в Черкаській області, спільно зі слідчими Черкаського відділу поліції за процесуальним керівництвом прокуратури міста Черкаси в рамках кримінального провадження, яке було відкрито за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України затримали керівників двох районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. Посадовці вимагали від підприємця неправомірну вигоду в розмірі 5 тисяч гривень за безперешкодне прийняття пакету документів на розгляд, безперешкодне позитивне проходження виїзної перевірки та подальшу видачу відповідного дозвільного документа для можливості переробки продуктів тваринного походження.

На хабарі викрили двох посадовців з Черкащини (ФОТО)


Сьогодні, під час отримання обумовленої суми грошових коштів зловмисника було затримано оперативниками управління захисту економіки в Черкаській області. Його спільника поліцейські затримали в робочому кабінеті. На даний час в рамках кримінального провадження проводяться невідкладні слідчі дії, зловмисників затримано в порядку статті 208 КПК України.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода