Черкаські каратисти бронзу чемпіонату

Із бронзою чемпіонату України з годзю-рю карате повернулися черкаські спортсмени. Повідомляє «Черкаський спорт».

Третє загальнокомандне місце та 31 медаль вибороли представники Черкащини на всеукраїнській першості з годзю-рю карате. Цьогорічний чемпіонат України проходив в Одесі та зібрав найсильніших каратистів із 19 областей країни, а саме: Одеси, Вінниці, Києва, Черкас, Чернігова, Дніпропетровська, Кременчука та інші. Протягом двох днів, з 29 по 30 березня, наші спортсмени боролися за місця на п’єдесталі першості. Честь Черкащини там відстоювали десять вихованців смілянського спортивного клубу «Монарх». Загалом за звання кращого боролося 286 спортсменів.

У підсумку, змагальники із Черкащини вибороли 12-ть золотих та 18-ть срібних нагород. У загальнокомандному заліку наші спортсмени стали бронзовими призерами та посіли третю сходинку чемпіонату.