«Дашуківські бентоніти» можуть створити нові робочі місця

«Дашуківські бентоніти» можуть створити нові робочі місця

Лисянський районний центр зайнятості сподівається, що справи підприємства підуть вгору в зв’язку з випуском нової продукції й тоді тут знадобляться робочі руки.

Про це «Новій Добі» повідомили в обласному центрі зайнятості.

Директор Лисянського РЦЗ Володимир Висотенко нещодавно зустрівся з керівником ПАТ «Дашуківські бентоніти» Юрієм Фріндтом. З січня 2014 року очолюване ним підприємство розпочне продаж нової продукції (гігієнічні засоби для домашніх улюбленців), яку будуть реалізовувати в столичних супермаркетах. Якщо попит на нові товари буде достатнім, підприємство планує нарощувати обсяг виробництва, відповідно виникне необхідність підбору працівників.

Нагадаємо, що на роздрібному ринку компанія «Дашуківські бентоніти» представлена гігієнічними наповнювачами для тварин на основі натурального, екологічно чистого бентоніту і палигорскіту. Завдяки високим адсорбційним характеристикам, бентоніт є ідеальним рішенням для підтримки чистоти в будинку і утримання тварини. Також нещодавно підприємство почало випуск кормових добавок.

Високі якісні показники підтверджуються не тільки сертифікатами, а й багаторічним успішним досвідом співпраці з провідними фелінологічними асоціаціями України, промисловими споживачами та кінцевими покупцями.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x