Свідки у справі Одарича знову не з’явилися на суд

Свідки у справі Одарича знову не з’явилися на суд

В Шевченківському районному суді Києва сьогодні відбулося чергове засідання у судовій справі проти екс-мера Черкас Сергія Одарича. Нагадаємо, його звинувачують незаконному звільненні кількох працівників мерії і невиконанні рішень судів щодо їх поновлення. Про це «Нова Доба» дізналась на офіційному сайті вільних демократів.

На сьогоднішньому засіданні мали б заслухати шістьох свідків зі сторони обвинувачення. яких. Однак жоден з них до судової зали не з’явився. Як пояснила представник прокуратури Наталія Кругляк, свідки не прийшли, мотивуючи різними причинами – хтось виїхав, а дехто доглядає хворих батьків.

Однак представник прокуратури заявила клопотання про допит додаткового свідка, а саме: Володимира Абраменка, який шість років тому очолював відділу екології та раціонального природокористування.

Як виявилося Володимир Абраменко не був допитаний під час досудового слідства, оскільки він працював в Києві. За словами Наталії Кругляк, цей свідок міг розповісти про конкретні обставини звільнення окремих потерпілих.

Захисники Сергія Одарича обурюються. Чи не дивно, що людину, яка має багато доказів слідство й досі не змогло допитати, зважаючи на те, що розгляд справи триває вже за 5 місяців!? Тим паче, що коли вони скаржилися на неповноту і упередженість слідства, прокурор офіційно розписався в тому, що ВСІ необхідні свідки допитані і ВСІ слідчі дії проведенні.

Своє обурення з цього приводу висловив і сам обвинувачений. На своїй сторінці у Фейсбук він написав: «Пані Кругляк панічно намагається «зшити» справу, яка розвалюється на очах».

Сторона захисту заперечила, мотивуючи тим, що цей свідок жодного разу не допитувався під час досудового слідства і про нові обставини він не повідомить.

Нагадаємо, що у 2010 році пан Абраменко був четвертим номером у списку Партії екології та соціального захисту до Черкаської міської ради. Очолювали список Володимир Мамалига та Валерій Воротнік – опоненти Сергія Одарича. Суддя Лариса Радуцька, заслухавши позиції сторін, ухвалила рішення відмовити в допиті свідка Володимира Абраменка. А у зв’язку із тим, що свідки обвинувачення не зявилися на судовий процес, було вирішено перейти до допиту свідків захисту. Їх, нагадаємо, теж близько десяти.

Наступне засідання призначене на 28 січня.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x