У Канаді зняли художній фільм про Смілу (ВІДЕО)

У Канаді зняли художній фільм про Смілу (ВІДЕО)

Відомий телесеріальний режисер українського походження Джордж Менделюк, вирішив зняти фільм про Голодомор на Смілянщині. Бюджет стрічки „Гіркий урожай” становить 20 мільйонів доларів США, що робить його найдорожчим фільмом за останні 25 років про події в Україні. До речі, на цей бюджет Сміла могла б жити 5 років за умови нинішнього фінансування міста. Про це „Нова Доба” дізналася у групі „Сміла” в соціальній мережі Фейсбук.

Трейлер фільму:

Сценарист і один з продюсерів: канадієць Ричард Бачинський Гувер. Саме йому належить ідея зняти цей фільм. Сміла як місце події опинилася невипадково – Ричард має родинні зв\’язки у місті.

Ричард почав підготовку до зйомок фільму ще під час Помаранчевої революції 2004 року, коли він спеціально приїздив на Майдан з Канади.

Символічно більшість зйомок фільму проходила у Києві у Пироговому у 2013-2014 рр під час Євромайдану.

У Канаді зняли художній фільм про Смілу (ВІДЕО)

Головні ролі у фільмі виконують голівудські зірки:
Юрій – Макс Айронс (відомий за фільмами \”Червоний капелюшок\”, \”Жінка в золоті\”, \”Гостя\”) Наталка – Саманта Баркс (відома за фільмом \”Знедолені\”), Іван – Теренс Стемп (відомий насамперед за фільмами \”Зоряні війни\” і \”Супермен\”), Ярослав – Баррі Пеппер (відомий насамперед за фільмами \”Врятувати рядового Райана\” і \”Зелена миля\”)

У Канаді зняли художній фільм про Смілу (ВІДЕО)

Сюжет фільму:
Юрій — молодий українець, який живе в своє задоволення в містечку Сміла на Черкащині. На відміну від свого войовничого батька Ярослава та сумнозвісного діда Івана, Юрій — талановитий художник, який з дитинства неймовірно закоханий у Наталку. Вони й не здогадуються про розростання влади Радянського Союзу та про політичні загрози, що стоять перед народом України.

Після смерті радянського лідера Володимира Леніна, тиран Йосип Сталін жадає відплати і заявляє про свій жорстокий намір забезпечити виконання колективізації, яка була розпочата його попередником, таким чином підкорити \”голодуючих\” українців.

Група солдатів-більшовиків, під керівництвом жорстокого хлопця Сергія, відправляється до Сміли для організації штучного голоду.

Ярослав та Іван героїчно захищають містечко, але й вони безсилі проти більшовицької армії. Після жорстокого повішення Ярослава, поранений Іван шукає помсти та намагається змиритися з утратою свого сина воїна та з пацифізмом свого онука Юрія. Репресивний режим більшовиків створює Голодомор — навмисно організований Сталіним геноцид. Чи зможе кохання Юрія та Наталки пережити Голодомор?

У Канаді зняли художній фільм про Смілу (ВІДЕО)

Стрічка вийде в канадський прокат у січні 2016 року. Українська прем\’єра планується навесні 2016 року.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x