Юна поетеса з Ватутіного презентувала збірку поезії

Дата: 16-10-2015, 21:14

Юна поетеса з Ватутіного презентувала збірку поезії
12 жовтня 2015 у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф. Ватутіна відбулася презентація другої книги учениці 9-Б класу Плахотнюк Вікторії «Човен у літо».
Перший свій вірш дівчинка написала у 2009 році. Друкувалася у газетах «Місто робітниче», «Журавлик», «Світ молоді», у журналах «Обдарована дитина» та «Шкільний журнал». Про це «Нова Доба» дізналася у Ватутінській міській раді.

«Човен у літо» – друга поетична збірка юної поетеси. Творчість Вікторії зростає разом із нею. Авторка натхненно доносить читачам переживання душі за долю рідного краю, трепетну любов до родини, її вірші вирізняються філософським осмисленням буття.
Заспівом до збірки Вікторія взяла слова:
Хай міняться тіні…
Є присмак ожини…
Розвалюю стіни
І квітну під ними.

Презентацію відкрив учитель української мови та літератури Кущенко С. В., який ознайомив присутніх із творчістю Вікторії, зробив аналіз поетичної збірки і передав слово юній поетесі.
Авторка поділилася враженнями від написання поетичних творів та прочитала улюблені вірші із презентованої збірки.
Радість народження нової збірки розділила із авторкою член Національної спілки письменників, поетеса із Звенигородки Солончук Л.М., яка розповіла про творчий процес створення збірки «Човен у літо».
Читальний зал школи був заповнений шанувальниками поетичного слова. Серед присутніх були заслужений учитель України Бойко Р. М. та місцевий краєзнавець, член Національної спілки журналістів Бурій В. М., які привітали Вікторію з виходом нової збірки.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода