Лисянські школярки – переможці обласного етапу МАН

Лисянські школярки – переможці обласного етапу МАН

Учениці Лисянського НВК, переможці обласного етапу конкурсу – Альона Гнатенко з 10-Б класу та Юлія Савінова з 11 класу – вперше взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Пишуть «Вісті Черкащини».
Багато зусиль потрібно було докласти дівчатам, щоб представити на високому рівні свої наукові роботи: «Сучасний стан підземних вод Лисянки» (Альона Гнатенко) та «Внесок уродженців Лисянщини в розвиток української та світової науки» (Юлія Савінова). Адже інші учасники з різних областей України (а їх було 1500 осіб, які брали участь у 64 секціях МАН), також були добре ерудовані, компетентні. Дехто з них у ІІІ етапі уже неодноразово захищав свою науково-дослідницьку роботу у вибраній секції. Тому конкуренція була високою.
Альона і Юля досі сповнені незабутніх вражень: «Нас гостинно зустріли у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ», де відбулася реєстрація. Потім перед учасниками виступили з привітаннями прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр освіти й науки Лілія Гриневич, президент Малої академії наук Станіслав Довгий, лауреат Нобелівської премії Франції Жюль Офман. Відмітили, що 2018 рік знаменний тим, що Малій академії наук присвоєно статус Центру ЮНЕСКО.
Найважливішим етапом для нас було написання контрольних робіт, які були складні, і багато питань виходили за рамки шкільної програми . Беручи участь у конкурсі, ми отримали багато позитивних емоцій, насамперед тому, що потрапили на такі випробування, познайомилися з багатьма учасниками, вчителями. Слід сказати, що більшість конкурсантів – хлопці, і отримали перемоги саме вони. Ми зрозуміли, що є нам над чим працювати, не зупинятися на досягнутому».
Альона і Юлія були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук та Малої академії наук за підписами Лілії Гріневич, Бориса Патона та Станіслава Довгого. Участь учнів у конкурсі-захисті МАН засвідчила, що вони є конкурентоспроможними і можуть представляти не тільки школу, район, а й область на Всеукраїнському рівні.

Реклама

Реклама0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x