Художники поділилися зі школярами досвідом

Художники поділилися зі школярами досвідом

Нещодавно за ініціативи Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості для учнів 8-го класу міської школи № 1 провели професіографічну екскурсію до школи мистецтв, що є осередком культури на Христинівщині серед дітей та молоді району. Інформує Христинівська районна філія ОЦЗ.

Директор закладу Світлана Фесянова розповіла, що у школі діти опановують художнє та естетичне виховання, окремо наголосила на специфіці роботи закладу, особливостях праці педагогів, акцентувала увагу на важливих комунікативних якостях, якими необхідно володіти викладачам, щоб знайти ключик до серця кожної дитини та розкрити її потенціал. Під час екскурсії керівник показала, де проходять заняття з хореографії, вокалу, образотворчого мистецтва та англійської мови.

– Місія нашого осередку творчості полягає в підтримці творчих, обдарованих дітей, які прагнуть до досягнення перемог у мистецтві. Головна мета – це створення умов для творчого самовираження дітей в різних видах мистецтва. Діяльність школи базується на трьох основних принципах: по-перше, розкриття і виховання таланту, індивідуальний підхід і дбайливе ставлення до особистості дитини; по-друге, орієнтація на учнів, тобто школа чуйно реагує на запити і потреби дітей, постійно підвищує якість освітніх послуг, розробляє індивідуальні програми; по-третє, головним у роботі є принцип доцільності – тобто ми не ставимо за мету виховати з усіх учнів професіоналів, ми даємо можливість проявити себе, розвинути свої здібності, адже мистецтво – це не мета – це засіб самовираження», – підкреслила Світлана Фесянова.

Молодь із задоволенням взяла участь у майстер-класі з вокалу та англійської мови, мала змогу поспілкуватися з вихованцями школи мистецтв та отримати вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

У ході спілкування фахівець з профорієнтації Наталія Прокопенко звернулась до дітей: «Усе починається з мрії, тож дайте собі можливість помріяти. Якщо не прагнути до мрії, то не зрозумієте, що вам потрібно. Професію необхідно обирати прислухаючись до себе, вивчивши свої сильні та слабкі сторони, інтуїтивно розуміючи, до чого прагнете».

Профорієнтаційний захід поповнив знання школярів про професії із світу естетики та культури і допоміг зорієнтуватись ще в одному, не менш важливому, напрямку професійної діяльності.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x