У Черкаській ДФС – кадрові зміни

Дата: 11-12-2015, 10:09

У Черкаській ДФС – кадрові зміни
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3884-о призначено в порядку переведення Головченка Сергія Петровича на посаду начальника Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Головченко С.П. працював на посаді першого заступника начальника Христинівської ОДПІ. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3885-о призначено в порядку переведення Миргородську Антоніну Дмитрівну на посаду першого заступника начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Миргородська А.Д. працювала на посаді заступника начальника Золотоніської ОДПІ.

Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3886-о призначено в порядку переведення Грановського Олександра Юхимовича на посаду заступника начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Грановський О.Ю. працював на посаді заступника начальника відділу податкового аудиту Золотоніської ОДПІ.
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3887-о призначено в порядку переведення Зубка Олександра Олександровича на посаду заступника начальника – начальника Драбівського відділення Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Зубко О.О. працював на посаді завідувача сектору контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів з фізичних осіб відділу доходів і зборів з фізичних осіб Золотоніської ОДПІ.
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3888-о призначено в порядку переведення Тарана Дмитра Петровича на посаду першого заступника начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Таран Д.П. працював на посаді заступника начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах.

Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3889-о призначено в порядку переведення Кучеренка Юрія Анатолійовича на посаду першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Кучеренко Ю.А. працював на посаді заступника начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі.
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3890-о призначено в порядку переведення Дудник Таїсію Іванівну на посаду першого заступника начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, звільнивши з посади заступника начальника Тальнівської ОДПІ.
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3891-о призначено в порядку переведення Глухеньку Наталію Олександрівну на посаду заступника начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Глухенька Н.О. працювала на посаді начальника відділу оподаткування юридичних осіб Тальнівської ОДПІ.

Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3892-о призначено в порядку переведення Царюка Антона Олександровича на посаду начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області, звільнивши з посади заступника начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах.
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3893-о призначено в порядку переведення Вдовиченко Ольгу Миколаївну на посаду першого заступника начальника Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, звільнивши з посади заступника начальника Уманської ОДПІ.
Наказом Державної фіскальної служби України від 8 грудня 2015 року №3894-о призначено в порядку переведення Якубенка Владислава Григоровича на посаду заступника начальника Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. До призначення на посаду Якубенко В.Г. працював на посаді заступника начальника управління Уманської ОДПІ.

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України Р.М.Насіров.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода