Визначили найспортивніше село Кам’янщини

У рамках проведення районних змагань «Найспортивніше село Кам’янщини» нещодавно відбулися зональні змагання з міні-футболу, у яких взяли участь 10 футбольних колективів з сіл Жаботин, Косарі, Лебедівки, Михайлівки, Райгорода, Ребедайлівки, Ревівки, Телепине, Тимошівки та Юрчихи.

Переможцями зональних змагань з міні-футболу стали 4 команди сіл Михайлівки, Лебедівки, Тимошівки та Юрчихи. 6 серпня 2016 року спортсмени зустрілися на стадіоні «Авангард» м. Кам’янки у фінальних зустрічах районних змагань «Найспортивніше село Кам’янщини». У підсумку змагань першим у районі з міні-футболу став колектив села Юрчихи, друге місце посів колектив села Лебедівки, третє – села Михайлівки, четверте – Тимошівська команда.
У фінальних змаганнях 6 серпня, окрім міні-футбольних поєдинків, проводилися змагання з армспорту, гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування канату, шашок та дартсу, в яких взяли участь команди сіл Лебедівки, Михайлівки, Тимошівки та Юрчихи. А також у деяких видах програми змагань одноосібно виступили спортсмени з сіл Вербівки, Косарів і Ревівки.

В особистому заліку у шашках найкращими стали: І місце – Шевчук Василь (с. Михайлівка), ІІ місце – Соловей Богдан (с. Лебедівка), ІІІ місце – Петрюк Артем (с. Юрчиха).
Змагання з гирьового спорту виявили найсильніших спортсменів:
– у ваговій категорії до 65 кг І місце зайняв Луб’яний Олександр (с. Тимошівка), ІІ місце – Гончаренко Антон (с. Юрчиха) та Шевченко Вадим (с. Михайлівка);
– до 75 кг – І місце – Нагорний Владислав (с. Юрчиха), ІІ місце – Калита Олександр (с. Ревівка), ІІІ місце у Кулікова Ярослава (с. Ревівка);
– до 90 кг – І місце – Костенко Юрій (с. Юрчиха), ІІ місце – Федоренко Дмитро (с. Тимошівка), ІІІ місце у Корха Владислава (с. Юрчиха);
– + 90 кг – І місце – Магас Василь (с. Ревівка), ІІ місце – Кулинич Ігор (с. Лебедівка), ІІІ місце – Касян Олександр (с. Юрчиха).
З настільного тенісу найкращими стали:
серед жінок – Миколенко Юлія (с. Юрчиха) – І місце, Бубнович Тетяна (с. Тимошівка) – ІІ місце, Лисенко Аліна (с. Лебедівка) – ІІІ місце;
серед чоловіків – Погорілий Юрій (с. Тимошівка) – І місце, Раханов Михайло (с. Косарі) – ІІ місце, Тетьора Владислав (с. Лебедівка) – ІІІ місце.
У боротьбі на руках (армрестлінг):
– до 70 кг – І місце – Шевченко Вадим (с. Михайлівка), ІІ місце – Нагорний Владислав (с. Юрчиха), ІІІ місце – Калита Олександр (с. Ревівка);
– до 90 кг – І місце – Береза Володимир (с. Вербівка), ІІ місце – Вожлаков Олександр (с. Михайлівка), ІІІ місце – Коліков Петро (с. Лебедівка);
– + 90 кг – І місце – Магас Василь (с. Ревівка), ІІ місце – Виноградов Євген (с. Михайлівка), ІІІ місце – Касян Олександр (с. Юрчиха).

Найвлучнішим у метанні дротиків (дартс) серед сільських голів став – Луб’яний Дмитро (с. Тимошівка), другим – Максименко Василь (с. Михайлівка), третіми – Козоріз Василь (с. Лебедівка) та Левенець Василь (с. Юрчиха).
Видовищним дійством були змагання з перетягування канату. Богатирі села Юрчихи у цьому виді стали переможцями, другі за ними тимошівські хлопці, третіми була лебедівська команда.

У підсумку змагань «Найспортивніше село Кам’янщини» перше загальнокомандне місце виборола команда села Юрчихи (сільський голова Левенець Василь Володимирович), друге посіла команда с. Тимошівки (сільський голова Луб’яний Дмитро Андрійович), третє – с. Лебедівки (сільський голова Козоріз Василь Іванович).
Команди і учасники були нагороджені призами та грамотами від районної державної адміністрації, районної ради.