Порушення у встановленні тарифів виявили у Каневі

Дата: 19-09-2016, 16:58

Порушення у встановленні тарифів виявили у Каневі
Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало дії виконавчого комітету Канівської міської ради порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби закладу.

Йдеться про створення для комунального підприємства «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» умов для вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановило Відділення, виконавчий комітет Канівської міської ради встановив комунальному підприємству «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що розраховані без дотримання Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів.

За результатами розгляду справи виконавчий комітет зобов’язано у двомісячний строк усунути порушення, а саме, встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Управління водопровідно-каналізаційного господарства», порядок формування яких відповідатиме Порядку формування тарифів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода