Уманське пиво питимуть у Китаї

Уманське пиво питимуть у Китаї

Пивоварня «Уманьпиво» розпочала експорт своєї продукції до Китаю. 19 серпня відбулося відвантаження першої партії.

 

– Сьогодні відвантажили перший із чотирьох контейнерів, а це понад 31 тисяча пляшок продукції. Експортуємо на Далекий Схід 6 видів пива – це «Жигулівське», «Медове», «Пшеничне», «Waissburg Lager», «Waissburg Red Ale», «Waissburg Blanche». Враховуючи високий попит Китаю, ми зацікавлені у розширенні експорту на цей ринок, – каже СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

 

Це вже четвертий експортний напрямок, відкритий компанією протягом цього року. Окрім Китаю, у 2020 році компанія розпочала експорт до Білорусі, Казахстану та Уругваю.  Нагадаємо, що загалом пивоварня експортує свою продукцію у понад 10 країн світу, зокрема до Ізраїлю, Польщі, Молдови, Німеччини і т.д.

Довідка: Пивоварня «Уманьпиво» – український виробник пива, сидру, квасу та лимонаду. Це одна з найстаріших пивоварень України, заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне чисте пиво згідно Баварського закону про чистоту пива 1516 року (у складі вода, солод і хміль) та не використовує у виробництві жодних замінників солоду.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x