Черкащина − серед лідерів із кількості створених патронатних сімей

Черкащина − серед лідерів із кількості створених патронатних сімей

Учора відбулась Всеукраїнська нарада з питань формування та реалізації державної політики у сфері прав дітей, зокрема стосовно забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання. Засідання відбулось під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

У ході селекторної наради зазначили, що Черкащина – у переліку областей, де створена найбільша кількість патронатних родин. На сьогодні їх 15, послугами яких скористалося 99 дітей. Про це інформують у пресслужбі ЧОДА.

Загалом на Черкащині – 2 181 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування. Із них 1 992 (91,3 %) виховують в сімейних формах виховання (опіка, піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу).

У сім’ях опікунів, піклувальників живе натепер 1 513 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також функціонує 114 прийомних сімей та 46 дитячих будинків сімейного типу.

За словами голови ОДА, це – непоганий показник:

– Однак не зупиняємося, бо є й проблемні питання. А щоб результат був більш ефективним, треба посилювати роботу на місцях. Важливе завдання – забезпечити права дітей в умовах децентралізації влади. Служби у справах дітей і фахівці із соціальної роботи мають бути в кожній територіальній громаді. На сьогодні вони сформовані та діють лише в половині ОТГ. Активізуємо роботу! – написав у своєму Телеграм-каналі очільник області Сергій Сергійчук.

Додамо також, жителі Черкащини, які бажають усиновити дитину, стати прийомними чи патронатними вихователями, можуть звертатись за консультацією до служб у справах дітей, а також центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x