Легкоатлети Черкащини вибороли нагороди чемпіонату України

Спортсмени Черкаської області в останній день змагань вибороли нагороди чемпіонату України з легкоатлетичних метань. Про це інформує Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків тривав у Луцьку з 23 до 25 лютого. За нагороди змагалися спортсмени з усіх куточків держави.

В останній день змагань легкоатлетам Черкаської області знову вдалося вибороти нагороди.

Лілія Зінченко стала чемпіонкою України серед молоді з метання спису. Золота призерка продемонструвала результат 34 метрів 70 сантиметрів.

У підсумку збірна Черкаської області за результатами змагань посіла перше загальнокомандне місце.

Нагадаємо, за час чемпіонату спортсмени Черкащини вже вибороли медалі: Аліна Король – бронзу, Олексій Кирилін – золото, Ольга Палій – срібло, Анна Коврик – бронзу та Валерія Іваненко – золото.